Visi smaida

Trešdien, īsi pirms pusnakts, abas mūsu izlases draudzīgā, pat jautrā noskaņojumā (skat. Galeriju) izlidoja uz Azerbaidžānas galvaspilsētu. Lidostā pulcējās gan paši šahisti, gan viņu treneri. Nebija tikai Alekseja Širova, kurš Baku jau bija ieradies pirmais ar tiešo reisu no Irānas pēc uzvarēta turnīra. Zīmīgi, ka Aloizs Kveinis, sieviešu izlases treneris, uz Rīgas lidostu atbrauca no Lietuvas, savukārt  Mihails Ričagovs, vīriešu treneris, no Igaunijas. Priecājāmies, ka Latvija ir pa vidu.

Jau lidmašīnā Ņikita Meškovs uzņēma pirmo videosveicienu faniem, kurā visi izskatās atbrīvoti un priecīgi. Visatbildīgākais bija federācijas prezidents Āris Ozoliņš, kurš rūpējās, lai visiem sportistiem ir izlases uniformas un dokumenti. Jaunums bija Āra teiktais, ka mūsu tiesnesis Alberts Cimiņš šoreiz ir nevis ieradies pavadīt izlases, bet gan lido strādāt kā starptautiskās kategorijas tiesnesis olimpiādē. Draudzīgi pazobojāmies, ka ar krievu un angļu valodu Alberts tiks galā, un tiesnesis viņš ir labs.

1.kārtas sākums ir 2.septembrī 14:00 pēc Latvijas laika, komandu izlozes būs zināmas 9:00, pieteiktiem komandu sastāviem jābūt uz 10:00.

Andris Ozols

1 Response

  1. 1. kārtā mūsu dāmas spēlē ar Dienvidkoreju, vīri ar Pakistānu.

Leave a comment

Kaļķu ielā 1 – 417, Rīga, LV1050