Trešdien svarīgs mačs Pro Chess līgā

Trešdien, 18.janvārī, turpinās lielākais šaha komandu turnīrs internetā jeb Pro Chess līga, kurā piedalās arī mūsu komanda "Riga Magicians". Atgādināsim, ka 1.kārtā mums izdevās pārsteidzoši pārliecinoši pārspēt mūsu apakšgrupas favorītus un galvenos konkurentus "Norway Gnomes" ar 10.5-5.5!

Līgas 2.kārtā mums pretī stāsies "Ļubļanas Direwolves", kura, līdzīgi daudzām citām komandām šajā līgā, savā sastāvā ir sapulcinājusi lielu daļu nacionālās izlases. Šoreiz tā ir Slovēnija, kuras sastāvā spēlēs 4 no 5 Baku olimpiādes dalībniekiem: GM Luka Lenic (ELO 2622), GM Jure Skoberne (ELO 2562), GM Jure Borisek (2558) un GM Matej Sebenik (ELO 2526). Vienīgais izņēmums - komandā nespēlē šaha leģenda Aleksandrs Beļavskis, kurš jau ilgus gadus pārstāv Slovēniju, savādāk tas būtu tāds kā revanša mačs! Olimpiādē mēs nospēlējām neizšķirti 2:2, un 3 no 4 galdiņiem būs praktiski tādi paši. Igors pret Leniču, es pret Borišeku un Ņikita pret Sebeniku. Vien izspēlēt dabūsim katrs ar katru. 🙂

Grūti prognozēt, kā mačs aizies. Mūsu komandā spēlēs Igors, es, Ņikita un Ritvars. Igora klātbūtne vieš lielāku pārliecību par sekmīgu mača rezultātu, kamēr man pašam šobrīd ir izteikts sportiskās formas kritums, kas gan neatspoguļojās pagājušonedēļ. Ņikita jau pāris nedēļas nekur nav spēlējis un ir labi atpūties, bet Ritvars sevi noteikti alkst pierādīt vēlreiz!

Es domāju, ka mačs nebūs viegls, taču mēs esam nelieli favorīti. Mača sākums trešdien 18:45! Līdzi sekot varēs Chess.com TV!

No Comments Yet.

Leave a comment

Kaļķu ielā 1 – 417, Rīga, LV1050